
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 463XYM |
| VIN | W1KLH5EB2RA064664 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2.0 l |
|---|---|
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | 227 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2855 kg |
|---|---|
| Svars | 2304 kg |
| Celtspēja | 551 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2961 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4971 mm |
| Platums | 1904 mm |
| Augstums | 1497 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 06.2026 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Kehtiv tehasegarantii kuni 06.2026 / 150 000km Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.