
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 11 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 928DJB |
| VIN | ZAMBMVDB0RX417420 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 404 kW |
| Maksimālais ātrums | 302 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2295 kg |
|---|---|
| Svars | 1898 kg |
| Celtspēja | 397 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2929 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4966 mm |
| Platums | 1957 mm |
| Augstums | 1410 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.