
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 82 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 587CRG |
| VIN | WP1ZZZ95ZLLB30155 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 260 kW |
| Maksimālais ātrums | 254 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2580 kg |
|---|---|
| Svars | 2050 kg |
| Celtspēja | 530 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2807 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4681 mm |
| Platums | 1923 mm |
| Augstums | 1589 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Eestist uuena ostetud Porsche, millel on eriline värvikombinatsioon ning väga hea varustustase. Antud sõiduki puhul on registreerimistasu makstud, omanikuvahetus 55 eur. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272 ; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.