| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 3 022 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | SOL66 |
| VIN | 6ZZS0LAR1DES32025 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Novietojums | Aizmugure |
| Jauda | 20 kW |
| Maksimālais ātrums | 120 km/h |
| Paātrinājums | 15 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 640 kg |
|---|---|
| Svars | 460 kg |
| Celtspēja | 50 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3200 mm |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 5700 mm |
| Platums | 1520 mm |
| Augstums | 1270 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Solaride |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.