| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 97 338 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 637DCJ |
| VIN | WVGZZZC1ZKY053529 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 193 km/h |
| CO2 | 139 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.5 l/100km |
| • Vidējais | 4.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1310 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4108 mm |
| Platums | 1760 mm |
| Augstums | 1559 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.