| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 161 076 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 865BVN |
| VIN | W0VPD5ED4JG011061 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1.6 l |
|---|---|
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 193 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.7 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1437 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4658 mm |
| Platums | 1814 mm |
| Augstums | 1500 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | City Motors Laagri |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 541 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | citymotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.