| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 63 865 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 591JDX |
| VIN | VF1RJL00567257093 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1.3 l |
|---|---|
| Jauda | 103 kW |
| Maksimālais ātrums | 205 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 5.3 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1433 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4568 mm |
| Platums | 1802 mm |
| Augstums | 1571 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | City Motors Laagri |
|---|---|
| Adrese | Pärnu mnt 541 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | citymotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.