| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 145 036 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 634VVT |
| VIN | VF1EZH90E46846967 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1.5 l |
|---|---|
| Jauda | 81 kW |
| Maksimālais ātrums | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.4 l/100km |
| • Vidējais | 4.9 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1640 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4485 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1425 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | City Motors Lasnamäe |
|---|---|
| Adrese | Osmussaare 10 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | citymotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.