| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Violets |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 366BPT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1596 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 74 kW |
| Maksimālais ātrums | 180 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.7 l/100km |
| Pilna masa | 1820 kg |
|---|---|
| Svars | 1249 kg |
| Celtspēja | 571 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 620 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2640 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4460 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1490 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Aimar Tael |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.