| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2015 |
| Odometrs | 188 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 001LIP |
| VIN | WVWZZZAUZGP515192 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 221 kW |
| Maksimālais ātrums | 217 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.0 l/100km |
| • Vidējais | 7.0 l/100km |
| Pilna masa | 2080 kg |
|---|---|
| Svars | 1574 kg |
| Celtspēja | 506 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2620 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4562 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1446 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Golf R 2015 221KW 4x4 Korralikult hooldatud ja heas tehnilises seisukorras auto. Õli on vahetatud regulaarselt iga 10 000 km tagant. Märtsis tehtud hooldus ametlikus esinduses, mille käigus vahetati õlid, filtrid ja küünlad. Hoolduse käigus teostati ka auto üldine kontroll ning mootoris vigu ei tuvastatud, töötab ühtlaselt ja probleemideta. Kett on vahetatud eelmise omaniku poolt 160k juures. Auto on originaalseades ja ei ole chipitud. Täielik hooldusajalugu olemas. Tehniliselt heas korras, sõidab hästi. Pidurikettad ja klotsid vajavad lähiajal vahetust. Kerel esineb vanusele vastavaid iluvigu. Läbisõit 188k Registreerimistasu on makstud. Numbrimärk ei tule kaasa. Hind: 17000 + KM / Asukoht Pärnu
| Pārdevējs | Jürgen L |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.