Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | 200 331 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 500NPS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 147 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.2 l/100km |
| • Vidējais | 7.9 l/100km |
| Pilna masa | 1920 kg |
|---|---|
| Svars | 1458 kg |
| Celtspēja | 462 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 710 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2574 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4216 mm |
| Platums | 1759 mm |
| Augstums | 1505 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Stiven Eiskop |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.