Transportlīdzeklim ir derīga garantija (16.03.2027)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 62 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 904HRP |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 69 kW |
| Maksimālais ātrums | 172 km/h |
| CO2 | 110 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 3.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 4.2 l/100km |
| Pilna masa | 1961 kg |
|---|---|
| Svars | 1544 kg |
| Celtspēja | 417 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 760 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2720 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4568 mm |
| Platums | 1802 mm |
| Augstums | 1571 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
RS-LINE. Hea öko pill. Kaasa uueväärsed naastrehvid Goodyear Ultra Grip Ice Arctic. Originaal tekstiil- ja kummimatid. Ei ole olnud demoauto. Tänu iselaadivale hübriidsüsteemile väga säästlik ja vaikne. Aastamaks 50.-, registreerimistasu 507.50 (võimalus ka ilma registreerimistasuta). Ainult RS-Lineile omane oranž värv. Auto igapäevases kasutuses, seega läbisõit ajas muutuv. Hetkel turu soodsaim hind kuna uus ja suurem Renault tellitud. Kehtiv tehasegarantii. Lisainfo vaid ühe kõne kaugusel.
| Pārdevējs | SakuTume |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.