| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 688NTY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2198 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 92 kW |
| Maksimālais ātrums | 157 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.6 l/100km |
| • Vidējais | 7.5 l/100km |
| Pilna masa | 3025 kg |
|---|---|
| Svars | 2575 kg |
| Celtspēja | 450 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3750 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5680 mm |
| Platums | 1974 mm |
| Augstums | 2543 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Müüa siis enda jaoks kohandatud ni õelda matka auto. 5 liikmelisele perele. Üleval said 3 last vabalt magada ja all 2 kohta 160x200 madratsile.paigaldatud 4 kw inverter ja 220 valmidus olemas.webasto töötab.olemas ka katuse luuk elektrilise ventilaatoriga ja puldiga ja vihma sensoriga pole jõudnud paigaldada aga tuleb kaasa.
| Pārdevējs | Indrek Luuasep |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.