| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 315 768 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Gaiši zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 310BLS |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 108 kW |
| Maksimālais ātrums | 198 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 5.6 l/100km |
| Pilna masa | 1960 kg |
|---|---|
| Svars | 1515 kg |
| Celtspēja | 445 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 650 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2635 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4450 mm |
| Platums | 1780 mm |
| Augstums | 1570 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Urmase Autokaubad OÜ |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.