| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2003 |
| Odometrs | 336 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 597BJN |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 211 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 65 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.4 l/100km |
| • Vidējais | 6.9 l/100km |
| Pilna masa | 1930 kg |
|---|---|
| Svars | 1505 kg |
| Celtspēja | 425 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 720 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2725 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4262 mm |
| Platums | 1751 mm |
| Augstums | 1408 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
2.0d automaat 110kW Autole on tehtud täielik hooldus ja see on heas seisukorras. Sellel on tehtud iga-aastane ülevaatus. See oli terve talve garaažis, mille jooksul investeeriti umbes 2000 eurot (kõik töödest tehtud fotod ja videod on saadaval). Uued pihustid, uued klapid ja klapijuhikud, silindripeade vahetus, kõik filtrid ja õlid vahetatud 1500 km tagasi, uued tagumised piduritorud. Auto on roostevaba, lävepakud on terved ja seda saab hõlpsasti tungrauaga üles tõsta. Autol on originaalsed BBS Style 94 rehvid uute rehvidega (ilma nendeta odavamad). Komplekt talverehve Style 167 naastrehvidega. Müün seoses uue auto ostmisega. Kõik, kes otsivad korralikus seisukorras E46-t, palun saatke mulle privaatsõnum. Need, kes otsivad kehva autot, see pole õige koht, kuhu minna.
| Pārdevējs | Михаил |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.