| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 210 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 833RTH |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 170 kW |
| Maksimālais ātrums | 229 km/h |
| CO2 | 222 g/km |
| Degviela | Hibrīds (dīz./el.) |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 80 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.4 l/100km |
| • Vidējais | 6.8 l/100km |
| Pilna masa | 2990 kg |
|---|---|
| Svars | 2210 kg |
| Celtspēja | 780 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2996 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5052 mm |
| Platums | 1968 mm |
| Augstums | 1668 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Õlivahetus 210000km
| Pārdevējs | Priit Paasalu |
|---|---|
| Adrese | Viimsi |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.