| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 165 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 139BTL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Jauda | 108 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | 142 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.3 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.8 l/100km |
| • Vidējais | 6.0 l/100km |
| Pilna masa | 2020 kg |
|---|---|
| Svars | 1528 kg |
| Celtspēja | 492 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4820 mm |
| Platums | 1810 mm |
| Augstums | 1480 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Esineb väiksemaid kahjustusi
| Pārdevējs | LL TRADE OÜ |
|---|---|
| Adrese | Paekaare tee 2, Lubja, Harju maakond, Eesti |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.