| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 111 500 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zaļš |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 832XSG |
| VIN | VSSZZZKNZMW007521 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 147 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.2 l/100km |
| • Vidējais | 5.8 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1858 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4735 mm |
| Platums | 1839 mm |
| Augstums | 1665 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.