| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 15 580 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | NBG97F |
| VIN | WBA58GK02S8F07104 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2410 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4713 mm |
| Platums | 1827 mm |
| Augstums | 1446 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
BMW 3-serie Laddhybrid – ikonisk, fyrhjulsdriven och nu med längre räckvidd och snabb laddning. BMW 3-serie Sedan laddhybrid förenar kördynamik och innovativ hybridteknologi. Kör helt elektriskt med en räckvidd på 93–101 km Ladda snabbt med 11kW - med en effekt på upp till 11kw laddar BMW 3-serie laddhybrid snabbt och bekvämt. Det gör att fordonet laddar från 0-100% på ca 2:15 timmar. På utsidan betonas din BMWs sportiga sida av den aerodynamiska designen. Intelligenta förarassistanssystem gör dina resor säkrare och den moderna utrustningen gör även riktiga långfärder bekväma. Upptäck alla modellvarianter av BMW 3-serie laddhybrid, olika utrustningsvarianter och tekniska data samt många olika leasing- och finansieringsalternativ.
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.