| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 17 510 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | NCJ07N |
| VIN | WBA58GK08S8F13781 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1998 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2410 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4713 mm |
| Platums | 1827 mm |
| Augstums | 1446 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Nyare version med uppgraderat batteri på 19, 5 kWh samt 3-fas laddning – ger bättre räckvidd och betydligt snabbare laddning jämfört med tidigare modeller. Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportpaket Pro -M aerodynamikpaket -M sportbromsar (röda, högglans) -M bakspoiler -M Shadow Line (utökad) -M Shadow Line-belysningsdetaljer -M sportläderratt -M säkerhetsbälten -M lättmetallfälgar dubbel-eker 995M -Sportstolar -Sport automatväxellåda Komfort & interiör -Komfortöppning (nyckellöst lås/start) -Elbaklucka -Stolvärme fram -Rattvärme -Svankstöd förare & passagerare -Justerbar ryggbredd (förare) -Förvaringspaket -Genomlastningssystem -Automatiskt avbländande inner- & ytterbackspeglar -Automatisk klimatanläggning -Ambient interiörbelysning -Akustikrutor (komfortglas) -Solskyddsglas -Innertak i antracit -Interiörlister i aluminium Exteriör & belysning -Portimao Blue metallic -Adaptiva LED-strålkastare -Helljusassistent -Shadow Line exteriör -Tonade rutor -Akustiskt komfortglas Teknik & elektriska funktioner -Runflat-däck -Däcktrycksövervakning -Låsbara hjulbultar -Släpvagnskoppling -Laddkabel Mode 3 (Professionell) -AGM-batteri 70 Ah -Akustiskt fotgängarljud (elbilsskydd) Assistans & säkerhet -Alarm -Active Guard Plus -Adaptiv farthållare med Stop & Go -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Passagerarairbag avstängningsbar -Fällbara nackstöd bak -Första hjälpen-kit & varningstriangel -Förarstödssystem Infotainment & uppkoppling -Harman/Kardon surround-ljudsystem -DAB-radio -BMW Connected Drive Services -Connected Package Professional -BMW Live Operating Area Plus -Widescreen Display -Infotainment-kontroll -Trådlös mobilladdning -Personlig eSIM -Teleservices -Nödsamtalssystem Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.