| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 7 120 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | FMF73C |
| VIN | WBY51CF090CV74749 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 400 kW |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 3145 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4965 mm |
| Platums | 1970 mm |
| Augstums | 1695 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M Sport & Prestanda: M Sportpaket (exteriör & interiör) Comfort + Sport Package M M läderratt M multifunktionsstolar M Dark Silver interiördekor 20”/21” M aerodynamiska lättmetallfälgar 1025M Iconic Glow (upplyst BMW-njure) High-gloss detaljer & sportig design Ger en tydligt sportig och exklusiv karaktär. Elektrifiering & Laddning: Mode 3 laddkabel (Professional) AC Charging Professional BMW IconicSounds Electric Akustiskt fotgängarskydd 60 Ah AGM-batteri Exteriör: Adaptiva LED-strålkastare Helljusassistent Klimatkomfortvindruta Tonade rutor (solskyddsglas) Dragkrok Komfortåtkomst (keyless) Låsbara hjulbultar Komfort & Interiör: M multifunktionsstolar Ventilerade framstolar (klimatstolar) Heat Comfort Package (uppvärmda armstöd m.m.) 4-zons klimatanläggning Innertak i antracit Bagagenät Trådlös mobilladdning Ambient premiumkänsla Hög komfortnivå – både sportig och lyxig. Förarassistans & Säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Active Guard Parking Assistant Professional (360° kamera & avancerad parkering) Aktivt fotgängarskydd Däcktrycksövervakning Däckreparationskit Plus Varningstriangel & första hjälpen Multimedia & Uppkoppling: Harman/Kardon surround sound system BMW Live Cockpit Professional (stor digital display) Innovation Package Connected Package Professional DAB-radio Personal eSIM Teleservices & nödsamtal Svensk språkversion
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.