| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 23 640 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | FHL72S |
| VIN | WBA31FZ07SFU16673 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2320 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4713 mm |
| Platums | 1827 mm |
| Augstums | 1445 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: Exteriör & Design: - Aerodynamiska lättmetallfälgar 842 JB - M takrails Shadow Line - Högblank Shadow Line-detaljer - Tonade rutor för extra komfort och stil - Dragkrok för praktisk användning Komfort & Interiör: - Sportstolar med värme för förare och passagerare - M-läderratten med multifunktion - Ambientbelysning som skapar premiumkänsla - Aluminiuminteriörlister, fine cut - Rymligt bagage med nät och förvaringslösningar - Komfortgolvmattor i velour - Professionell laddkabel (Mode 3) Teknik & Säkerhet: - BMW Live Cockpit Professional med WLAN hotspot - Adaptiv Farthållare - Adaptive LED-strålkastare med helljusassistans - Parking Assistance System - Aktivt fotgängarskydd och Active Protection - Passagerarairbag med avaktivering - ConnectedDrive & Connected Package Professional - Trådlös laddning för telefon och Personal eSIM - DAB-radio, teleservices och lagstadgat nödsamtal Prestanda & Funktionalitet: - Adaptiv fjädring för optimal väghållning - Automatväxellåda med sportfunktion - Låsbara hjulbultar och däcktrycksövervakning - Akustiskt fotgängarskydd - Elektropläterade reglage och detaljer för premiumkänsla Övrigt: - Inspiring-paket för extra lyxkänsla - Oljeserviceintervall 24 månader / 30 000 km
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.