| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 20 250 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | WNJ03P |
| VIN | WBA11EV09S9Y51488 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2950 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4935 mm |
| Platums | 2004 mm |
| Augstums | 1765 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Utrustning: M-Sport & Exteriör: - M Sportpaket - M Aerodynamikpaket - M Sportbromsar - Sportiga, lackerade bromsok - BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 858M - Högblank Shadow Line - Tonade rutor - Antracit innertak Komfort & Premiuminteriör: - Sportstolar med sätesvärme - Rattvärme - Elektriskt justerbart ländryggsstöd - Justerbar ryggbredd för föraren - Ambientebelysning - Automatisk klimatanläggning - Förvaringspaket - Självdimmande inner- och ytterbackspeglar - Interiörlister i aluminium Rhombicle Anthrazit Teknik & Säkerhet: - BMW Live Cockpit Professional (digital instrumentering + stort infotainment) - Driving Assistant - Active Guard Plus - Farthållare - Parking Assistant Plus (3D-kamera, självparkering m.m.) - Aktivt fotgängarskydd - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM & WLAN hotspot - ConnectedDrive & Connected Package Professional - Innovation Pack II - Guidance Package Praktiskt & Vardagsnytta: - Dragkrok - Comfort Access (nyckellöst lås/start) - Däcktrycksvisning - Laddkabel Professional (Mode 3) - Första hjälpen-kit och varningstriangel - Akustiskt fotgängarskydd (för el-/hybridlägen)
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.