| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 18 620 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | HKJ78P |
| VIN | WBA81GE0707T76118 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1499 cm³ |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 226 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1990 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4361 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Augstums | 1459 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M läderratt -Högglans Shadow Line -M interiördekor belyst aluminium Hexacube matt -BMW lättmetallfälgar Y-eker 975M -Sportstolar Komfort & interiör -Rattuppvärmning -Stoluppvärmning fram -Tonade glasrutor -Takhimmel antracit Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Återvinningssystem (regenerativ bromsning) -Däcktrycksvisning Assistans & säkerhet -Stöldskyddsanläggning -Active Guard -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Parkeringsassistans -Barnstolfästen (ISOFIX) -Varningstriangel och förbandspaket -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB+ radio -Personal eSIM -Teleservices -eCall (nödsamtal) Övrigt -Hjulbultsäkring -Kallklimatsutförande Finansiering från 4 362:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.