Transportlīdzeklim ir derīga garantija (27.10.2026)
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 69 800 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | ORYX WHITE PEARL |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 707MKL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 235 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| Paātrinājums | 4.9 0-100km/h |
| CO2 | 206 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 66 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.6 l/100km |
| • Vidējais | 7.9 l/100km |
| Pilna masa | 2290 kg |
|---|---|
| Svars | 1808 kg |
| Celtspēja | 482 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2838 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4866 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1439 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto ostetud uuena Mollerist, 1 omanik, väga heas korras, uued esimesed ja tagumised piduriklotsid koos ketastega.
| Pārdevējs | Peeter Vuks |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.