| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1965 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 83ZMT |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2195 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 70 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1820 kg |
|---|---|
| Svars | 1430 kg |
| Celtspēja | 390 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4875 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Augstums | 1510 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto sõidab,originaal,istmed originaal ja heas seisus,hooldus tehtud,kaasa originaal veljed koos rehvidega 13 tolli.Garantiid ei ole. Lisainfo 5019981
| Pārdevējs | Juhan Maltna |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.