| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1989 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 426ALK |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1579 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 80 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1400 kg |
|---|---|
| Svars | 940 kg |
| Celtspēja | 460 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 350 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4320 mm |
| Platums | 1690 mm |
| Augstums | 1380 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
1989 Honda Civic (4th generation sedan) – haruldane youngtimer / tulevane klassik Müüa heas seisukorras ja hästi säilinud 1989. aasta Civic sedaan. Tegemist on Eestis harva esineva keretüübiga, mida sellises seisus liigub väga vähe. Auto paistab silma oma ajastu puhta disaini ja lihtsa, töökindla tehnika poolest. Sobib nii igapäevasõiduks kui ka hobiautoks. Seisukord: Mootor töötab hästi Käigukast sujuv ja korras Suurem hooldus tehtud ~1000 km tagasi Teine omanik Eestis Kaasa lahti võetud varumootor Leidub pindmist roostet (vanusele omane) Üldpilt korralik, kuid nokitsemist leidub
| Pārdevējs | Reio Tapner |
|---|---|
| Adrese | Haapsalu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.