| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 280 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Sarkans |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 222KTE |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Jauda | 88 kW |
| Maksimālais ātrums | 204 km/h |
| CO2 | 106 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 3.8 l/100km |
| • Vidējais | 4.0 l/100km |
| Pilna masa | 2065 kg |
|---|---|
| Svars | 1500 kg |
| Celtspēja | 565 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2836 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4856 mm |
| Platums | 1864 mm |
| Augstums | 1477 mm |
No valsts Beļģija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Mait Urbanik |
|---|---|
| Adrese | Võru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.