| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 49 760 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 341KJY |
| VIN | WVWZZZCJ5RD021941 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 222 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Degviela | Hibrīds (benz./el.) |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 66 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2130 kg |
|---|---|
| Svars | 1659 kg |
| Celtspēja | 471 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2837 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4917 mm |
| Platums | 1849 mm |
| Augstums | 1496 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Veiko |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.