| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 355 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | kiletatud matt mustaks |
| Reģ. nr. | 054MHB |
| VIN | WBAFF41070L103250 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 173 kW |
| Maksimālais ātrums | 216 km/h |
| CO2 | 214 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.9 l/100km |
| • Vidējais | 8.1 l/100km |
| Pilna masa | 2755 kg |
|---|---|
| Svars | 2150 kg |
| Celtspēja | 605 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2700 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2933 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4854 mm |
| Platums | 1933 mm |
| Augstums | 1776 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Autot on hooldatud viisakalt! Kerel esineb iluvigu, vasak esimesel tiival väike tükk väljas. TEL: 58170204
| Pārdevējs | steven |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.