Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Karavāna un autokaravāna |
| Virsbūves tips | Karavāna |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 28 500 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 800OOD |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2184 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Jauda | 103 kW |
| Maksimālais ātrums | 152 km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3500 kg |
|---|---|
| Svars | 3129 kg |
| Celtspēja | 371 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 4035 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 7402 mm |
| Platums | 2330 mm |
| Augstums | 2900 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.