| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 1998 |
| Odometrs | 340 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 77NLY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4164 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3260 kg |
|---|---|
| Svars | 2545 kg |
| Celtspēja | 715 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2850 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4940 mm |
| Platums | 1940 mm |
| Augstums | 1920 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Vints, tõste, arb kompressor, sillalukk ees, taga õhulülitus. Vajab esitiibade vahetust, uued tiivad ja küljekarpide välimised kaasa.
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.