Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 145 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 689CMC |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1390 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Jauda | 118 kW |
| Maksimālais ātrums | 201 km/h |
| CO2 | 148 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | 1850 kg |
|---|---|
| Svars | 1468 kg |
| Celtspēja | 382 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2538 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4278 mm |
| Platums | 1808 mm |
| Augstums | 1473 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | User |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.