| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 25 700 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 519FVM |
| VIN | JTHHY5AY80A002312 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3456 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 220 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 2086 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4770 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1345 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Lexus Tallinn |
|---|---|
| Adrese | Peterburi tee 1, 11415 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | lexustallinn.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.