
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 119 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 888OTT |
| VIN | WP0ZZZ97ZJL144253 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.0 l |
|---|---|
| Jauda | 404 kW |
| Maksimālais ātrums | 310 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2795 kg |
|---|---|
| Svars | 2385 kg |
| Celtspēja | 410 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2950 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5049 mm |
| Platums | 1937 mm |
| Augstums | 1423 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028; Toodud riigist: Soome; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduk on väga heas seisukorras. Kõik hooldused teostatud. Lisatud on sportsummuti. Auto on poleeritud ning kaetud keraamikaga. Lisavarustuse maksumus 83 000 eur. NB! Numbrimärk ei tule autoga kaasa. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.