| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 106 530 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | SEY06P |
| VIN | WBY21CF0XPCM76052 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | - |
| Maksimālais ātrums | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 3145 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 4953 mm |
| Platums | 1967 mm |
| Augstums | 1695 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Design -Sportpaket -BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 1021 -Anthracit innertak -Specifika detaljer för sportpaket Komfort & interiör -Rattvärme -Komfortåtkomst (nyckellös öppning/start) -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Klimatkomfortvindruta -Tonade rutor -Bagagenät -Varningstriangel & första hjälpen-kit Exteriör & belysning -BMW Laserlight -Helljusassistent -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Professionell laddkabel (Mode 3) -Flexible Fast Charger (Mode 2) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd -BMW IconicSounds Electric -AGM-batteri 60 Ah Assistans & säkerhet -Driving Assistant Professional -Active Guard Plus -Active Guard -Parking Assistant Professional -eCall nödsamtal -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskydd Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -BMW Natural Interaction (röststyrning) -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Trådlös mobilladdning -Harman Kardon surroundsystem -DAB+ radio -Teleservices Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Pārdevējs | United Motors Peetri |
|---|---|
| Adrese | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | unitedmotors.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.