| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 47 749 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 051RFF |
| VIN | VSSZZZKL1PR062827 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 139 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1980 kg |
|---|---|
| Svars | 1526 kg |
| Celtspēja | 454 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 2679 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4657 mm |
| Platums | 1799 mm |
| Augstums | 1437 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Toodud 1 kuu vanusena Lätist - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesindus - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 43 673 kilomeetrit - Talverehvid kaasa LAMELL - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Digitaalne näidikutepaneel Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Pārdevējs | Topauto |
|---|---|
| Adrese | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | topauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.