
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 19 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 773SHG |
| VIN | WAUZZZF22RN047411 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3.0 l |
|---|---|
| Jauda | 210 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2535 kg |
|---|---|
| Svars | 2150 kg |
| Celtspēja | 385 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2931 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4975 mm |
| Platums | 1908 mm |
| Augstums | 1413 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2028; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 06.2029 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Olematu läbisõiduga garantiiline Audi A7, millel on väga hea lisavarustus. Kehtiv tehasegarantii kuni 06.2029 / 150 000km. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.