| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 186 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 980LJV |
| VIN | WBAJC91060G944744 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 195 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 128 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.4 l/100km |
| • Vidējais | 4.9 l/100km |
| Pilna masa | 2345 kg |
|---|---|
| Svars | 1715 kg |
| Celtspēja | 630 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2975 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4936 mm |
| Platums | 1868 mm |
| Augstums | 1479 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa heas korras BMW 530 Luxury Line. Lisavarustus: * Head-Up Display * Istmesoojendused ees ja taga * Roolisoojendus * Ventileeritavad esiistmed * Adaptive Cruise Control * Adaptive LED tuled * Elektriline kärukonks * Kvaliteetne subwoofer koos võimendi ja eraldi reguleerimisega Auto toodud Eestisse läbisõiduga 160 000 km ning hooldatud ainult United Motors BMW esinduses. Eestis olen teine omanik. Kaasa tulevad suht uued Continental rehvid. All on preagu vähem kui pool hooaega sõitnud Pirelli rehvid. Auto on korrapäraselt hooldatud ja valmis uuele omanikule sõidurõõmu pakkuma. Küsimuste korral võtke julgelt ühendust! 55977755
| Pārdevējs | filipp djatsuk |
|---|---|
| Adrese | Peetri |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.