| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | 385 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | Sparkling-graphit |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 999KAV |
| VIN | WBAVC51090KJ95378 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | 235 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.6 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.1 l/100km |
| • Vidējais | 6.4 l/100km |
| Pilna masa | 2045 kg |
|---|---|
| Svars | 1600 kg |
| Celtspēja | 445 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4520 mm |
| Platums | 1817 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Latvija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa heas seisukorras 3ne BMW. Tehniliselt väga korralikus seisukorras, töökindla M57 mootoriga ning manuaal käigukastiga. Mootor ja käigukast korrapäraselt hooldatud ning viimase hoolduse ajal saanud ka kõik uued filtrid. Autol on all korralikud lamellrehvid. Kere on heas seisus, leidub kraapse ja täkkeid ning vähesel määral pindmist roostet (pagasiluuk). Lisaks on ka selle aja jooksul tehtud rohkelt töid millest on ka arved huvilisele olemas ning hiljuti tehti ka kogu salongile keemiline puhastus ning põhjalik väline pesu ja puhastus. Auto on igapäevases kasutuses seega läbisõit muutub. Näha saab Tartus ja Võrus. Numbrimärk ei tule kaasa ja registreerimistasu osas saab auto kõrval kokkulepele jõuda.
| Pārdevējs | Hendrik Kavant |
|---|---|
| Adrese | Võru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.