| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | - |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 119 359 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 982GHR |
| VIN | VF3VFEHTMNZ010053 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Jauda | 106 kW |
| Maksimālais ātrums | 170 km/h |
| CO2 | 197 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 7.5 l/100km |
| Pilna masa | - |
|---|---|
| Svars | 1845 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5306 mm |
| Platums | 1920 mm |
| Augstums | 1899 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Auto hinnale lisandub registreerimistasu!
| Pārdevējs | Amserv Järve |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | amservauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.