Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2001 |
| Odometrs | 245 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Violets |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 779XVX |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 216 km/h |
| CO2 | 158 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.7 l/100km |
| • Vidējais | 5.9 l/100km |
| Pilna masa | 2005 kg |
|---|---|
| Svars | 1580 kg |
| Celtspēja | 425 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1600 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 720 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2725 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4478 mm |
| Platums | 1739 mm |
| Augstums | 1409 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa natukese huvitavama originaal tooniga e46 2.0 110KW diisel 5-käiguline manuaal. REG TASU MAKSTUD Ideaalne igapäeva auto või natuke funktsionaalsem tööauto kärukonksu ja üllatavalt suure pagasiruumi näol. Tehnika suurepärases korras ning hooldused alati tehtud (viimane hooldus õli/filtrid/pidurid jms tehtud 100km tagasi). Tegemist ka võrdlemiselt ökonoomse masinaga võttes 5l/100km maanteel ja 7-8L vahel linnas sõites. Autol leidub roostet, läbi aastate tehtud värviparanduste märke ja kõike veel mida 25 aastase auto puhul võib oodata. Autot kannatab igatepidi ka koduste vahenditega tõsta ja põhja alt on heas seisus. Kui ideaali taga ajada, siis võiks sõltuvalt sõitmisest ja hooldamisest kunagi tulevikus karbid ja taga parema tiiva ära vahetada, hetkel näevad viisakad välja aga roosteuss sees. Teised puudused – Istmesoojendus ja tagaluuk ühendamata pistikutest (ehk ei tööta), kompuutri nupp ei tööta (ainult näitab temp.) ja võtme pult ei tööta ehk tuleb keerata võtit kui lukustada soovite (2 võtit tuleb lisaks aga need on lahti võetud). Kaasa tuleb 2 jooksu talverehve, millest 1 on uued ja viimasel pildil olevatel velgedel. Kaasa saab ka subwooferi ja muud väiksemat pudi-padi hoolduste ja tööde jaoks. Väga detailse info jaoks palun kirjutage või helistage otse, auto minu käest üle 2 aasta olnud ja igatepidi kõik puudused kas likvideeritud või vähemalt teada. Auto asub Tallinnas, Nõmmel. EST/ENG - +372 5685 6658 / ARNET UDE For sale: a slightly more interesting BMW E46 2.0 diesel (110 kW) with an original color shade. 5‐speed manual transmission. Registration fee paid. An ideal daily driver or a more functional work car thanks to the tow bar and surprisingly large trunk. The mechanical condition is excellent and maintenance has always been done on time (latest service including oil, filters, brakes, etc. was completed 100 km ago). The car is also relatively fuel‐efficient, consuming about 5 L/100 km on the highway and 7–8 L/100 km in city driving. As expected from a 25‐year‐old car, there is some rust, signs of paint touch‐ups done over the years, and general age‐related wear. The car can safely be lifted with basic home tools, and the underside is in good condition. If striving for perfection, depending on use and maintenance, the rocker panels and the right rear quarter panel may need replacement sometime in the future. At the moment they look decent, but rust is present underneath. Other faults: Seat heating and trunk lid are unplugged (therefore not working) Onboard computer button does not work (only shows temperature) Key remote does not work, so the car must be locked with the key (2 additional keys included, but they are disassembled) Included are two sets of winter tires, one of which is brand new and mounted on the wheels shown in the last photo. A subwoofer and various small spare parts and maintenance items are also included. For very detailed information, please message or call directly. The car has been in my ownership for over 2 years, and all faults have either been repaired or are at least fully known. The car is located in Tallinn, Nõmme. EST/ENG – +372 5685 6658 / Arnet Ude
| Pārdevējs | Arnet Ude |
|---|---|
| Adrese | Tallinn, Nõmme |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.