
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2024 |
| Odometrs | 30 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | - |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 777KVB |
| VIN | WP1ZZZ9Y4RDA86640 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4.0 l |
|---|---|
| Jauda | 441 kW |
| Maksimālais ātrums | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2935 kg |
|---|---|
| Svars | 2629 kg |
| Celtspēja | 306 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2895 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4930 mm |
| Platums | 1995 mm |
| Augstums | 1652 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2028; Ostetud riigist: Eesti; Garantii; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Komisjonimüük
| Pārdevējs | Ferati |
|---|---|
| Adrese | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ferati.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.