| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 232 439 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 982BPC |
| VIN | WDD2122891A238748 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 170 kW |
| Maksimālais ātrums | 235 km/h |
| CO2 | 203 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 80 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.5 l/100km |
| • Vidējais | 7.7 l/100km |
| Pilna masa | 2565 kg |
|---|---|
| Svars | 1990 kg |
| Celtspēja | 575 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2874 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4899 mm |
| Platums | 1854 mm |
| Augstums | 1499 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on hooldatud ainult ametlikes esindustes kuni ~200tuh läbisõiduni. Kõik arved on paberkandjal olemas ning hooldused on tehtud õigeaegselt. Auto oli firma kasutuses läbisõidul 100tuh - 130tuh ning kõik sõidud on sõidupäevikus olemas. Minu käes on auto sõitnud ~30000 km ning on heas tehnilises korras ja on saanud värske ülevaatuse. Autokerel esineb üksikuid kriime ning autoga tulevad kaasa ka naastrehvid. Suuremad tehtud tööd: Käigukasti ja diffrite õlivahetus (https://www.hobenool.eu/) Mootoririhmade ja rullikute vahetus (https://autotech.ee/) Uus esiklaas (https://carglass.ee/) Piduritorud vahetatud (https://www.aalux.ee/) Tehtud kvaliteetne auto tagaosa toonimine 15% (https://toonime.ee/) Miinused Kõrgetel kiirustel on kuulda õrnalt heli tagumisest differentsiaalist, sõitmist ei sega Blind spot assist inoperative Juhipoolne peegel keerab väljaklappimisel üle NB! Hind sisaldab registreerimistasu
| Pārdevējs | Lauri |
|---|---|
| Adrese | Haapsalu |
| Telefons | Rādīt numuru |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.