Transportlīdzeklim ir derīga garantija (01.07.2027)
Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 111 200 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | - |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 695DLC |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Jauda | 153 kW |
| Maksimālais ātrums | 233 km/h |
| Paātrinājums | 4.4 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2305 kg |
|---|---|
| Svars | 1931 kg |
| Celtspēja | 374 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2875 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4694 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1443 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Äsja saabunud Saksamaalt. - Aku ja mootorite garantii 07.2027a / 192000km. - Tegu väga korraliku autoga nii seest, kui väljast. - Tehniliselt väga heas korras. - Tesla Model 3 DUAL MOTOR Long Range. - Registriandmetes märgitud võimsus 153 kW, kuid tegelik tehaseline võimsus on Long Range mudelile vastavalt suurem (~340kw). - Lisavarustus ja tehniline info: - Premium helisüsteem - Premium Connectivity (Tasuta internet) - Full Self-Driving arvuti (HW3) - Intel Atom infotainment-protsessor - Salongi soojendus: resistiivne - Esi- ja tagaistmete soojendus - HomeLink garaažiukse avaja - Modemi tugi: 2G / 3G / 4G - Äpist juhitav salongi ja aku eelsoojendus - Live-kaamerad ja sõiduki jälgimine äpi kaudu - Äpi kaudu ligipääs praktiliselt kogu lisavarustusele - Madalpingeaku: pliiaku 79Kwh - Esimene mootor: induktsioon - Tagumine mootor: püsimagnet - Uued Pirelli Winter Sottozero 3 lamellrehvid - Huviline helistab - 58125322.
| Pārdevējs | Keijo Kruuda |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.