| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2013 |
| Odometrs | 203 428 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 25NLS |
| VIN | 2C3CDYBT3DH631242 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 5654 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Jauda | 277 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 313 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 14.0 l/100km |
| Pilna masa | 2405 kg |
|---|---|
| Svars | 2088 kg |
| Celtspēja | 317 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2946 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 5025 mm |
| Platums | 1925 mm |
| Augstums | 1450 mm |
No valsts Amerikas Savienotās Valstis
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Registreerimistasu makstud
| Pārdevējs | Taavet Kollo |
|---|---|
| Adrese | Tallinn |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.