| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 133 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | perfomance blue |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 150FST |
| VIN | WF0DXXGAJD6U51341 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1999 cm³ |
|---|---|
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 208 km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 50 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 10.4 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.7 l/100km |
| • Vidējais | 7.4 l/100km |
| Pilna masa | 1590 kg |
|---|---|
| Svars | 1165 kg |
| Celtspēja | 425 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2468 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 3 |
| Garums | 4038 mm |
| Platums | 1685 mm |
| Augstums | 1468 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Eestist ostetud auto, hooldusraamat , kaks võtit, üks keskluku juhtimisega, teine ilma. Olnud viimastel aastatel kasutusel hobiautona, kõik hooldatud ja töötab. Põhja all leidub pindmist roostet ja kindlasti on midagi veel paremaks teha. Müün , kuna talvised hoiuvõimalused tasulised ja muid hobisõidukeid veel. Kõnedele ja sõnumitele "pakun hinda" ei reageeri. Soodushind kehtib ainult registreerimismaksu tasumisel. Huvilistele annan meelsasti lisainfot. Aastamaks 2026 aasta eest on minu kulu.
| Pārdevējs | Jüri Kangilaski |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.