| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Daudzfunkcionāls |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 293 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Bēšs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 393FHL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 120 kW |
| Maksimālais ātrums | 211 km/h |
| CO2 | 107 g/km |
| Degviela | Hibrīds (dīz./el.) |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.0 l/100km |
| • Vidējais | 4.1 l/100km |
| Pilna masa | 2265 kg |
|---|---|
| Svars | 1735 kg |
| Celtspēja | 530 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2727 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4530 mm |
| Platums | 1871 mm |
| Augstums | 1505 mm |
No valsts Francija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Kail |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.