| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 328 284 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 858TJP |
| VIN | JF1BM9L92CG028737 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2457 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 123 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.2 l/100km |
| • Vidējais | 8.0 l/100km |
| Pilna masa | 2020 kg |
|---|---|
| Svars | 1534 kg |
| Celtspēja | 486 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 720 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2750 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4730 mm |
| Platums | 1780 mm |
| Augstums | 1505 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Reeglipäraselt hooldatud,mõistliku hinnaga nelikveoline Legacy. Kaasa saab kummimatid. Asub Tartus, lisainfo 5021578
| Pārdevējs | Alar Poldmaa |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.