| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2005 |
| Odometrs | 345 555 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 707BMB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1896 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 177 km/h |
| CO2 | 205 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.5 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.5 l/100km |
| • Vidējais | 7.0 l/100km |
| Pilna masa | 2510 kg |
|---|---|
| Svars | 1757 kg |
| Celtspēja | 753 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 700 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2835 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4730 mm |
| Platums | 1816 mm |
| Augstums | 1790 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Andreas Kiis |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.